Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GERTRUD WIESELGREN, (född 1929): "Utsikt från Svartensgatan", signerad Gertrud Wieselgren samt daterad -86 a tergo, olja på duk, ca 65x48 cm
874066
2021-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här