Bertil Vallien Kosta
2021-02-11
874061
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, Kosta, signerad Kosta 98547 B Vallien, etikettmärkt, höjd med sockel 22,5, 10x10 cm
Smärre slitage