Kopparföremål
Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
KOPPARFÖREMÅL, 2 st, 1900-talets första hälft, brevlåda, jugend, samt skål, bredlåda ca 33x23 cm, skål med höjd ca 12, diameter 25 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel till brevlådan medföljer vid utlämningen
873978
2021-02-11