Ampel
2021-02-08
873919
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
AMPEL, 18/1900-tal, empirestil, 6 ljusarmar, förgylld mässing, höjd 73, diameter 55 cm
Dekor med skador, lösa delar medföljer