Robert Högfeldt oljemålning
2021-02-10
873869
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): komposition med modell, signerad Högfeldt, olja på duk, ca 62x50 cm