Klubbat för:
600 SEK
1 200 SEK
KAFFESKEDAR, 12 st, silver, Otto Larsson, Landskrona, 1929, modell liknande Lübeck, förgyllt skedblad, längd ca 105 mm, vikt ca 110 g
Fint bruksskick.
873726
2021-02-14