Skulptur Åke Holm

Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm
Skulptur Åke Holm

Klubbat för:

18 000 SEK

Schätzwert

20 000 SEK

Beschreibung

ÅKE HOLM (1900-1980) skulptur, "Saul och David", Höganäs 1950-60-tal, glaserat stengods, höjd ca 41 cm

Zustandsbeschreibung

Mindre naggar

873713

2021-02-10