Slevar i silver
2021-02-12
873651
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLEVAR, 2 st., silver, 1800-tal, skaft i svärtat trä samt valbard, längd ca 39 samt 48 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage