Brosch 1800-tal 18k guld
2021-02-10
873603
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BROSCH, 18K guld, 1800-talets slut, ca 3x3 cm, vikt ca 3,5 g,
Bruksslitage