Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
HEMI, 1 par, "Klot 3" vägglampor, mässingsfärgad metall, 1960/70-tal, höjd ca 24 cm
Bruksslitage, repor, en av dem med buckla, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen.
873578
2021-02-13