Ampel empirestil
2021-02-06
873518
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AMPEL, 1900-talets första hälft, empirestil, 4 ljusarmar i form av gripar, avslutande pinjekotte, elektrifierad, höjd ca 80, diameter 52 cm
Bruksslitage