Andreas Wargenbrant skulptur
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, skulptur, vitmålat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2019, höjd ca 34 cm
Kuntoraportti
Anlupen
873479
Päivämäärä:
2021-02-06