Kruthorn
2021-02-13
873376
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRUTHORN, 1800-tal, Orienten, floral dekor, koppar, höjd ca 19 cm
Saknar propp, bristningar och lagningar, bruks och åldersrelaterat slitage