Bordslampa mässing
Avslutad
2021-02-09
873218
| Klubbat belopp | 700 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, kupa med frostad dekor, höjd 42 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen