Sidenmålningar Kina
2021-02-13
873213
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RULLMÅLNINGAR, 2 st, Kina, 1900-talets andra hälft, akvarell på siden, berglandskap, målningarnas mått ca 83x38 cm, totalt pappersmått 160x47 cm
Slitage, enstaka fläckar, en målning med reva på kanten