Rölakan matta
2021-02-07
873193
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATTA, rölakan, 1900-talets mitt, ca 255x134 cm
Skadade fransar samt lagning, bruksslitage