Gouacher Kina
2021-02-04
873182
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOUACHER, 1 par, på papper, Kina, 1900-talets mitt, motiv av figurer i bergslandskap, kalligrafi, två sigill, ca 178x37 cm
Slitage, fläckar