Matta rölakan
2021-02-20
873175
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, rölakan, signerad SA?, polykroma färger, mått ca 190x143 cm
Fransslitage, fläckar/smuts