Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
ANNA LISA THOMSON, "Paprika", golvvas, Upsala Ekeby, delvis glaserat stengods, signerad ALT samt numrerad 1081, höjd ca 52 cm
Smärre glasyrnagg
873159
2021-02-04