Guena Rogozny oljemålning
2021-02-04
873051
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUENA ROGOZNY (1948-2001): "Norra Bantorget, Lo-Borgen", signerad Rogozny, daterad a tergo 1991, olja på duk, ca 60x75 cm
Oramad