Ljusstakar i silver
2021-02-21
872943
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-tal, svensk kontrollstämpel, fylld botten, höjd ca 18 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Bruks och åldersrelaterat slitage