Karl Axel Pehrson färglitografi
2021-02-15
872910
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, färglitografi, signerad, daterad 74 och numrerad 115/360, bildstorlek 28,5 x 20,5 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.