Paavo Tynell vägglampa Tapio 9436
2021-02-07
872887
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 EUR |
PAAVO TYNELL, , modell 9436, Taito, 1900-talets mitt, polerad mässingsarm samt tygskärm, justerbar, längd 39 cm. Skärmens bredd 11,5 cm.
Lätt slitage