Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982), (2), Studier, monogramsignerade SL, gouache, en med dedikation, en daterad 68, ca 19x23,5 cm
872849
2021-02-03