Cocktailväskor After Five USA
Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
COCKTAILVÄSKOR (2), 1970-tal, USA, märket "After Five", svart resp. brun siden med förgyllda beslag delvis i form av ros, går att använda både som handväska och portmonnä, bredd ca 24-26 cm
En i nyskick, en med mindre bruksspår
872807
2021-02-03