Byrå 1800-tal
2021-02-09
872730
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, mahogny, belsag i mässing, med flertal mindre lådor, höjd ca 74, 70x32 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage