Oljemålning blomsterstilleben
2021-02-05
872691
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blomsterstilleben, signerad Inge Kemmer?, daterad 1932, olja på duk, ca 44x60 cm
Färgbortfall, mindre fläckar