Ana Wilhelmson-Lagerman olja
2021-02-06
872506
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANA WILHELMSON-LAGERMAN (1907-1988): Stilleben med gladioulus, monogramsignerad och daterad -48, olja på pannå, ca 61x50 cm