Ljuskrona gustaviansk stil
2021-02-03
872497
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, stomme av mässing, behängd med prismor, för 6 ljus, höjd ca
Smärre slitage, enstaka prismor saknas, ej funktionstestad