Oidentifierad konstnär pastell
2021-02-02
872410
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition med figur,
signerad K**** och daterad -93, pastell på papper, bildyta 65 x 48 cm