Bordspendyl Loius XV-stil
Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
BORDSPENDYL, Louis XV-stil,1800-tal, bemålat fodral med blomstermotiv och fåglar, metallbeslag, hel- och havlslag, urverket märkt Zenith ...Suisse, höjd 75 cm, två nycklar och pendel medföljer finns på utlämningen
Slitage, smärre skador och kompletteringar
872216
2021-02-14