Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ASEA, bordslampor, 1 par, 1950-tal, Swedish Modern, modell E1247, fot i mässing, skaft med flätade läderlindor, vita skärmar, höjd med skärm 55 cm
Ny el, foten med mindre slitage
872189
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här