Göran Brunius oljemålning
2021-02-02
872161
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): Landskapsmotiv, monogramsignerad, olja på duk, ca 59x72 cm