Peter Dahl färglitografi
2021-02-02
872092
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Danserskor, färglitografi, provtryck, signerad samt märkt PT, bladmått ca 42x58 cm