Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
AXEL TALLBERG (1860-1928): "Slaget vid Trafalgar 1805", signerad, etsning, bildmått ca 94x28,5 cm
Zustandsbeschreibung
Något gulnat blad, smärre fläckar, dedikation
872003
2021-02-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner