Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

76 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Komposition med figurer och hund i landskap, signerad Lindquist? samt daterad 1918, olja på duk, ca 35x41 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

871996

2021-02-21