Oidentifierad konstnär
2021-02-01
871971
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Barinteriör, blandteknik, pannå, glasad, signerad Wernar, ca 58x47 cm