Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
INGER PERSSON samt GUNNAR NYLUND, 2 st, vaser, Rörstrand, vit samt grön glasyr, signerad i. persson samt monogramsignerad, höjd ca 8-12,5 cm
Smärre slitage
871860
2021-02-07