Porträtt
2021-02-13
871824
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Porträtt, olja på pannå, otydligt signerad, 45 x 41,5 cm.
Snitt i pannån i övre vänstra hörnet.