Cecilia Haupt färglitografi
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
CECILIA HAUPT (född 1972): "Babysitter", signerad Cecilia Haupt, numrerad 47/260, färglitografi, bladmått ca 28x38 cm
Kuntoraportti
Oramat blad
871734
Päivämäärä:
2021-02-01