Väggpendyl gustaviansk stil
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, urtavla med arabiska siffror, krönet med datering a tergo 19 15/11 46, monogramdekor EG samt bakverk, ca 89x51 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre färgbortfall
871709
2021-02-02