David Wretling
2021-02-21
871690
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAVID WRETLING (1901-1986): Sjöman med fästmöt, signerad samt daterad 1935, terrakotta, höjd ca 30,5 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Några nagg, slitage