Lars Boethius oljemålning
2021-02-03
871682
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968): Landskap, signerad samt daterad 64, olja på pannå, ca 40x32 cm