Klubbat för:
18 000 SEK
7 000 SEK
AUGUSTA PLAGEMANN (1799-1888), Stilleben med champagneglas och frukter, olja på duk, monogramsignerad AP, 36x31 cm
Skador: Liten duklagning
871671
2021-02-28