Kaffe och Teskedar 24 delar silver
Klubbat för:
900 SEK
1 200 SEK
KAFFE OCH TESKEDAR, 24 delar, silver, svenska stämplar, bestående av 6 st kaffeskedar Disa, 12 st kaffeskedar och 6 st teskedar Symfoni, längd ca 95-115 mm, vikt ca 225 g, två etui medföljer
Fint bruksskick.
871626
2021-02-07