Petter Thoen färglitografi
2021-02-01
871625
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Wow, signerad Thoen, 267/350, färglitografi, bladmått, ca 32x46 cm
Oramat blad