Sideboard 1900-tal
2021-02-05
871594
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDEBOARD, 1900-talets senare hälft, invändigt med urtagbara hyllplan, höjd ca 58 cm, 125x42 cm
Slitage, senare ben, 1 invändigt hyllplan med mindre avslag