Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
SÄNG, 1900-talets mitt, möjligen Svenskt Tenn, stomme av bambu och dekor i rotting, höjd 95, längd 208, bredd 110 cm
Bruksslitage
871578
2021-02-01