Brosch 1800-tal
2021-02-07
871551
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 250 EUR |
BROSCH, 14K guld, 1800-tal, diameter 36 mm, vikt ca 8,5 g
Åldersrelaterat slitage, små bucklor.