Damskrivbord
2021-02-07
871529
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAMSKRIVBORD, 1700/1800-tal, låda med fack, senare bemålning i vitt samt senare handtag, höjd ca 71 samt 98x64 cm
Renoverat, kompletterat, torsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage